Hakkımızda

KISACA BİZİ TANIYIN

Fabrika içi yarı mamul taşıma sistemleri alanında üretmiş olduğu konveyör sistemleriyle 30 yıldır faaliyet gösteren Onur Makina, yılların vermiş olduğu bilgi birikimini sürekli gelişim felsefesiyle birleştirerek ürün gamını genişletmek suretiyle mobilya sanayicisine know-how desteği sunuyor.

Fabrika içindeki her türlü parça akışını, geliştirmiş olduğu konveyör sistemleri sayesinde emek harcatan yoğun bir iş olmaktan çıkarıp, seri  üretim hatlarına dönüştürüyor. Transpalet ile aktarım sağlayan fabrikalara göre çok büyük oranlarda parça akışı  hızı kazanılmakta, paletler üzerinde stoklanan malzemeleri göre büyük stoklama alanı avantajları oluşturmaktadır.

Yurtdışındaki fuarları düzenli olarak takip etmek suretiyle Türk mobilya sektöründe yer alan firmalara dünya standartlarında bir üretici olmaları hususunda gerekli olma donanımı sağlıyor.

Onur Makina Kenar Bantlama, Otomatik Hat Delik, CNC v.b. gibi tüm makinelerin yükleme – boşaltılmasında yaşanan ve çalışma temposunu düşüren eğilme – kalkma hareketlerini Hidrolik Yükleme ve Boşaltma Asansörü ile ortadan kaldırmayı  başarıyor. Bu sayede; makinelerde birim zamanında yapılan iş’de %55′lere varan bir artış meydana gelmiş oluyor.

Onur Makina müşterilerinden gelen özel istekleri de profesyonel danışman desteğinde projelendirmek suretiyle kısa sürede hayata geçiriyor.

Onur Makina’nın geliştirmiş olduğu tüm ürünler patentli ve 2 yıl garanti kapsamındadır.

Salim BATUR

Genel Müdür

Copyright 2013 Onursal Konveyör. Tasarim Fixrank